13 porad, jak dobrze wyglądać, które wcale nie przynoszą pecha!

j006
 1. Dobry styl, to nie znaczy ubrania prosto z wybiegu.
 2. Nie musisz być modny od stóp do głów, wystarczy, że włożysz jedną rzecz z aktualnych trendów, ale taką, która będzie do Ciebie pasować.
 3. Zawsze dobieraj ubiór do sylwetki, osobowości i miejsc, w których będziesz go nosił.
 4. Kiedy włożysz ubranie i zapomnisz, że masz je na sobie, tzn., że trafiłeś w sedno.
 5. Moda wciąż się zmienia. To, co dziś jest w złym stylu, za jakiś czas może być super modne. Dlatego miej do niej dystans, a nie nabożny stosunek.
 6. Pamiętaj, że ubranie zawsze o Tobie mówi, czy tego chcesz, czy nie. Jeśli nie przywiązujesz dotego wagi, właśnie to zakomunikuje.
 7. Nie wydawaj pieniędzy na nieprzemyślane, emocjonalne zakupy, bo z czasem okaże się, że te najtańsze staną się najdroższymi, ponieważ ich nie nosisz.
 8. Staraj się wypracować własny styl, wtedy wszystkie ubrania będą do siebie wzajemnie pasować.
 9. Poszukaj marki, którą pokochasz za jej design i zaufasz za filozofię.
 10. Komponuj logicznie własną garderobę. I jeszcze …
 11. Liczy się jakość, a nie ilość. Ubrania z przeceny lub tanie, które dobrze wyglądają do trzeciego prania są w konsekwencji drogie. Przelicz to po prostu…
 12. Pozwól sobie na eksperymenty z kolorami i fasonami, bo moda to zabawa ale Twój wygląd odbierany przez otoczenie nie ma z zabawą nic wspólnego.
 13. No i na koniec… Badania jednoznacznie mówią, że osoby dobrze ubrane odnoszą zdecydowanie większe sukcesy zawodowe i osobiste… Jak nas widzą, tak nas piszą… Znasz to?:)

 

Zerknij na moją drugą stronę - jolaszala.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *