wedding

baner001

   Suknia ślubna jest niezwykle ważna dla każdej kobiety, która przygotowuje się do własnego ślubu. Rzadko bywa inaczej… Suknia ślubna to przede wszystkim odpowiedni fason i kolor. Bo to nieprawda, że biel to biel i już. Biel ma kilka odcieni… I ten, który jest odpowiedni dla brunetki, w żadnym razie nie pasuje blondynkom czy dziewczynom rudowłosym.

JOSZ-wedding-góra-podstrony

Suknia to również styl, który należy dobrać do siebie, uroczystości i charakteru ubioru pana młodego. Jest wiele elementów, które mogą sprawić, że wygląda się wyjątkowo lub… przeciwnie. Buty, biżuteria pasująca do całości, fryzura, makijaż – to wszystko powinno stanowić jedną, spójną całość.

I jeszcze jedno. To nieprawda, że suknia ślubna jest na jeden raz… Ona pozostaje na całe życie na zdjęciach, filmie i we wspomnieniach zaproszonych gości.

SUKNIE ANIMACJA

JOSZ wedding proponuje spotkanie w pracowni w Lublinie (kontakt telefoniczny: 501  018 095), gdzie można porozmawiać, uzyskać fachową poradę projektantki Joli Szali, która ma duże doświadczenie zawodowe i na pewno doradzi, jaki fason sukni wybrać, by wyglądać wyjątkowo. Udzieli porady, zaprojektuje, a jej krawcowe uszyją ją według najlepszych wzorców sztuki krawieckiej.

res ślubny 001

Poza tym istnieje możliwość zamówienia różnorodnych materiałów i dodatków, które pozwolą stworzyć suknię według własnych potrzeb i marzeń. Projektantka współpracuje na co dzień ze specjalistami od fryzur, makijażu i fotografii.

Dlatego warto wybrać się do pracowni JOSZ
Zapraszamy!

Aktualny katalog sukni ślubnych

Ostatnie posty z tej kategorii:

Czas ślubów wciąż trwa… (Dlatego przygotowałam propozycje sukien ślubnych i dodatków dla kobiet…)
Goście weselni… W co się ubrać na wesele? Dla pań i panów… (Obecny czas to intensywny sezon ślubów i weselnych przyjęć…)
Suknia ślubna… Jak ją wybrać? (A kiedy będziesz moją żoną, umiłowaną, poślubioną, wówczas się ogród nam otworzy…)
Połyskująca suknia ślubna ma sobie coś z bajki (gdy błyszczy, ma w sobie coś magicznego, dlatego wiele kobiet ją wybiera…)
Wianki ślubne… modne i ultra kobiece (Moda ma swoje prawa i lansuje trendy, które często odbierane są w sposób…)
Biel ma wiele odcieni… (Częstym błędem popełnianym przez przyszłe panny młode jest niewłaściwie dobrana biel…)
 Oszałamiająca suknia ślubna…? Na pewno z koronki. (Koronki… niezwykle urodziwe i ultra kobiece są…)
Suknia ślubna… jaką wybrać? (Zawsze pozostanie w pamięci i na fotografiach, dlatego…)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *