Połyskująca suknia ślubna ma w sobie coś z bajki.

Połyskująca suknia ślubna ma w sobie coś z bajki…

…gdy błyszczy, ma w sobie coś magicznego, dlatego wiele kobiet ją wybiera. Nie należy wtedy przesadzać z nadmiarem biżuterii i dobrać ją  do kolorystyki i stylu, pamiętając: mniej znaczy więcej…

Jakie są najczęściej popełniane błędy przy wyborze sukni ślubnej?… Na co zwrócić uwagę, by nie otrzeć się o tandetę?…

Unikajcie jak ognia sukni „balonów” i przesadnych bufiastych rękawów. Nie znam kobiety, która dobrze w tym wygląda, a wręcz przeciwnie… prezentuje się karykaturalnie i śmiesznie. Nie dajcie się podpuścić, że to „taki” styl, czy aktualny trend. Moda, to wybory i trzeba ZAWSZE wybierać TYLKO to, co jest odpowiednie dla nas, czyli naszej figury:)

SUKNIE ANIMACJA

Podobnie z gorsetami… Ostatnio usłyszałam, że gorsety w sukniach ślubnych są bardzo modne. Wcale nie są modne!! Po prostu „wrosły” jak kleszcz w ślubne standardy i większość nie przyjmuje, że jest inaczej. W gorsetach nieźle wyglądają WYŁĄCZNIE szczupłe kobiety, natomiast większe sylwetki POWINNY się gorsetów wystrzegać. „Nadmiar” wychodzi poza gorset. A po co?… Przecież jest wiele innych fasonów sukien, w których wygląda się świetnie.

To nie wszystko, czego należy unikać… Nie wybierajcie pod żadnym pozorem koszyczków z kwiatkami zamiast wiązanki ślubnej. Kicz i banał… Poza tym kojarzy się z Czerwonym Kapturkiem, a tego nikt nie chce… Szczególnie w dniu własnego ślubu:)

Suknie ślubne oraz ubiory dla weselnych gości zaprojektuje, wykona, doradzi projektantka mody z wieloletnim doświadczeniem – Jola Szala.

Atrakcyjne materiały do obejrzenia w pracowni projektantki.

Umówienie telefoniczne: 501 018 095

Polub fanpage JOSZ!

Zerknij na moją drugą stronę - jolaszala.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *