Chcesz kupić ubranie JOSZ by Jola Szala?… Przeczytaj i zadzwoń do nas

Dzisiejsze spotkanie zawodowe zachęciło mnie do scharakteryzowania mojej marki JOSZ by Jola Szala. Takie określenie w pigułce, które przydaje się, gdy trzeba przedstawić w skrócie to, co się robi…

wiosna-003

A więc… JOSZ by Jola Szala to marka, której idee są czytelne i przemyślane. To ubrania, które określają i wydobywają emocje, pragnienia a także stosunek do tego co wokół. Wszystkie ubrania szyte są w Polsce a zatrudnione osoby to wysokiej klasy specjaliści. Dotyczy to zarówno kwalifikacji zawodowych jak również innych osobowych umiejętności potrzebnych w pracy . W mojej firmie każdy pracownik jest ważny i poważany.

wiosna-005

Ubrania szyte są z materiałów dobrej jakości, co wcale nie znaczy, że mają ceny z kosmosu.

Wszystkie są w pojedynczych egzemplarzach, dlatego mamy i pozyskujemy klientów, którzy lubią indywidualne podejście do mody, podkreślają własny styl i lubią się wyróżniać poprzez przemyślany design.

Ubrania gotowe można obejrzeć, zmierzyć i kupić w pracowni przy ul. Orkana w Lublinie (każdego dnia w godz. 8 – 17), jak również w JOSZ-roomie Stalowa 52 w Warszawie w co drugi czwartek. Tel. kontaktowy – 501 018 095 lub info@josz.pl

Spotkanie z klientami ustalane są po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym.

JOSZ by Jola Szala szyje ubrania gotowe dla kobiet i mężczyzn w typie casual / street

Można również zamówić ubrania szyte na miarę. Wszystkie… Sukienki, suknie, suknie ślubne, kreacje weselne, kostiumy do pracy, płaszcze, kurtki… Dla kobiet w ciąży też szyjemy.

wiosna-009

Materiały są na miejscu, wszystkie wyjątkowe, a niektóre rewelacyjne.

Ceny są określone i podane w sposób jasny i przejrzysty podczas rozmowy wstępnej, nie ma żadnych niejasnych sytuacji.

Oprócz tego co wyżej Jola Szala prowadzi konsultacje i warsztaty dotyczące ubioru, potrzeb, rozwiewa wątpliwości, zarówno dla osób indywidualnych jak też grup zawodowych i towarzyskich.

I jeszcze o specyfice marki…

Ważną cechą JOSZ by Jola Szala jest praktyczna jej strona, czyli budowanie garderoby w taki sposób, by każde ubranie ze sobą współgrało i mogło być wzajemnie zestawiane. Tu nie ma miejsca na zakupy emocjonalne, w konsekwencji których ubrań się nie nosi.

wiosna-010

Może zabrzmi to jak reklamowy slogan, ale zawiera się w tym cała prawda.
W tych ubraniach każdy czuje się wyjątkowo i wygodnie, na tym polega przemyślany design JOSZ. Luźna elegancja to podstawowa zasada tych ubrań.

A ceny?…
W żadnym razie nie zwalają z nóg. Przy postach są często podawane i można o nie śmiało spytać, Zawsze odpowiemy.

Jeśli masz pytania pytaj, również odpowiemy i to szybko……
Jeśli masz ochotę bliżej poznać ubrania JOSZ, zapraszamy…

Zerknij na moją drugą stronę - jolaszala.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *