o marce

omarce

    W pracowni JOSZ…

…odczarowujemy przekonanie, że wszyscy projektanci ubierają wyłącznie modelki w rozmiarze 34… dla nas prawdziwymi modelkami są autentyczne kobiety, które chcą i powinny wyglądać atrakcyjnie. Podobnie rzecz się ma z mężczyznami, których ubieramy według ich potrzeb, najczęściej wygodnie, na luzie, z odrobiną nonszalancji. Chodzi nam o to, by każda nasza klientka i każdy nasz klient czuł się wyjątkowo w naszych ubraniach.

I nie jest to banalne hasło reklamowe.

Projektantką JOSZ  jest Jola Szala… można jej zaufać, bo swoją pracę  wykonuje od wielu lat…

     Z największą przyjemnością projektuję ubrania i ubieram kobiety o różnym rozmiarze i wiem, że każda może wyglądać atrakcyjnie. Ponieważ mam długie doświadczenie zawodowe, potrafię dobrać fason ubrania w taki sposób, by wyglądać szczuplej, jeśli jest taka potrzeba. Jestem praktyczna więc robiąc ubrania dla swoich klientek zawsze pamiętam, by jedno ubranie było często wykorzystywane. W dzisiejszym zabieganym świecie jest to pożądana konieczność. Stawiam też wyraźny, praktyczny akcent – jedno ubranie, wiele możliwości… Przede wszystkim przez odpowiednio dobrane ubranie do sylwetki, potrzeb i osobowości. A również dodatki.
    Podobnie rzecz się ma z mężczyznami, którzy przychodzą do pracowni JOSZ… Ubieram według ich potrzeb…
    W pracowni są atrakcyjne materiały, z których można zamówić ubrania ale też jest możliwość zrealizowania zamówień szczególnych, jeśli ktoś potrzebuje czegoś wyjątkowego.

Są również ubrania gotowe… gotowe do przymierzenia i kupienia. Jeśli jest taka potrzeba, to je na miejscu dopasowujemy do sylwetki.

I nikt nic nie musi…Nikt nie jest do czegoś zobowiązany, przychodząc do naszej pracowni. Podobnie jak w sklepie, nie zawsze trzeba kupić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *