Męskie ubrania… jak wyglądać trendy?…

Męskie ubrania stają się coraz bardziej trendy i w żadnym stopniu nie ma to nic wspólnego z pokazami, modelami, czy wybiegiem.  Po prostu…. coraz więcej świadomych panów zdaje sobie sprawę, że ubiór to nie tylko odzienie ale też komunikat, który zostawia niezatarty ślad pierwszego, drugiego i kolejnego wrażenia.

Dlatego mężczyźni z coraz większą odwagą sięgają po ubiory klasyczne z tym tajemniczym „czymś”. I właśnie w tym „czymś” tkwi sedno…

man010man007man008man009

Koszula nie zmieni swojego klasycznego charakteru, gdy na kieszonce będzie miała emblemat lub wzdłuż guzików naszytą plisę w innym kolorze. Może również mieć odpowiednią długość, by świetnie wyglądała noszona na wierzch  Marynarka również stanie się bardziej widoczna, jeśli przeszyta zostanie kolorową nitką lub guziki będą bardziej szlachetne niż te typowe.

 

Indywidualizm to również kolor…

man001aman001

Przecież nie każda marynarka musi być szara lub czarna. Istnieją niezwykle twarzowe granaty, odcienie niebieskiego, grafity – kolory najbardziej klasyczne.  A jak ciekawie wyglądają dziurki obszyte kontrastową barwą – szafirem, bordo lub ciemną zielenią… A przeszycia przy mankietach… również kontrastowe, bardzo, bardzo…

Moda ma swoje prawa i dobrze z umiarem jej ulegać.

man0011man002man0012

Panom, którzy lubią nowinki i potrafią się nimi bawić proponuję ostatni krzyk mody… różnokolorowe guziki przy koszuli lub marynarce. Oczywiście dobrane z sensem i wyczuciem.

Nie zawsze musi być krawat…

Jeśli przy koszuli jest plisa w innym kolorze, krawat jest zbędny.  Świetnym rozwiązaniem jest fular, który przekazuje elegancki luz. I zgrabnie zawiązany szalik… w połączeniu z marynarką odmienia ją w jednej chwili.

Asymetria i wysokie kieszenie, to również to „coś”.

Nowinki modowe to propozycje, którym warto się przyjrzeć i zastosować w swoich ubraniach. Od dawna wiadomo, że kobiety z większą odwagą eksperymentują z własnym wyglądem, a panowie powielają znane fasony i kolory. Dlatego zachęcam panów do większej odwagi i proponuję, by zmianę koloru, czy fasonu kolejnego swetra czy spodni, nie traktowali na równi z trzęsienie ziemi.

A zatem panowie… moda to nie tylko frywolna zabawa, ale też potężna wiedza, której przyswojenie zawsze zadziała na wasza korzyść. Bo od dawna wiadomo, że osoby dobrze ubrane odnoszą zdecydowanie większe sukcesy zawodowe i osobiste.

a więc… do dzieła!!!

Zerknij na moją drugą stronę - jolaszala.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *