Nowe jak stare… to nie takie proste…

Moda na ubrania wyglądające na nieco znoszone ma się coraz lepiej. Przetarcia, doszywanie elementów vintage, stosowanie metod postarzających materiał sprawiają, że ubrania wpisują się w aktualne trendy… Oczywiście w żadnym razie nie należy myśleć, że każde stare ubranie wyciągnięte z zapomnianej szafy to jest to. Nic podobnego… Ja również przygotowuję ubrania w takim stylu i wiem, ile trzeba się napracować nad wykończeniem, by ubranie sprawiało wrażenie nonszalancko – niedbałego.

M&M sesja (49) M&M sesja (50)

Diesel-Black-Gold-Men-Fall-Winter-2015-Milan-Fashion-Week-004

Diesel-Black-Gold-Men-Fall-Winter-2015-Milan-Fashion-Week-007

do-the-hotpants-dana-suchow-shredded-dress-black-wide-brim-hat-17

Cieszę się, bo to co lubię i pokazuję w swojej marce, od pewnego czasu zaczyna być na topie. Mam na myśli styl przypominający swoim charakterem japońsk,i a może bardzie samurajsko – japoński. Kolory są stonowane, głównie szarości, czernie, granaty i trochę bieli. A także zestawienia w ramach tych kolorów…

DSC_3218 DSC_3222 DSC_3219

Powściągliwość przede wszystkim… proste sukienki bez ozdób, zero udziwnień.

Prostota, prostota, prostota…

Pojawia się jednak element, który nadaje ton tym ubraniom… Skóra… zarówna ekologiczna jak i naturalna. Przeszycia marynarek, koszul, spodni to jest właśnie to. Mnóstwo lnu połączonego ze skórą, który  przestał mieć charakter wyłącznie wiosenno – letni. Nosi się go przez cały rok .Lniane torby ze skórą są bardzo na topie. I kraty, mnóstwo krat w ubraniach i dodatkach. Także z elementami skórzanymi.

DSC_3209 DSC_3205 DSC_3208

Prostota w formie sprawia, że zwraca się ogromna uwagę na jakość materiałów, kolory, ich zestawienia i faktury… Tu wszystko jest na najwyższym poziomie.

Nie sądźmy jednak, że to jedyna propozycja na nadchodzący sezon…

Hafty w stylu etno, aplikacje, nadruki to propozycja dla tych odbiorców, którzy lubią kolory i ich nasycenie. Moda to różnorodność i pokazuje się tak, by każdy z niej coś uszczknął dla siebie.

DSC_3188

Copyright © 2013 infinitas. Article Photo for Denim Jeans Observer www.denimjeansobserver.com All brands, product names, corresponding products, supplementary materials, graphic or photographic images, licenses, registered trademarks, trademarks and service marks are the property of their respective owners.

Zerknij na moją drugą stronę - jolaszala.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *