Sukienka z żorżety

a-004

Czy możesz uszyć mi sukienkę, która byłaby subtelna i ultra kobieca ? – poprosiła mnie moja klientka. Natychmiast wiedziałam, że powinna sięgać do kolan i mieć falbany. A właściwie dużo falban nachodzących na siebie. Odebrała sukienkę w czerwonym kolorze, jej ulubionym, która natychmiast stała się, jak powiedziała, jej ulubioną.

a-001

Ta właśnie sukienka zainspirowała mnie do zaprojektowania tej, która jest widoczna na zdjęciach. Zmieniłam kilka rzeczy, by stała się niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Czarna żorżeta sprawia, że jest subtelna i pięknie się układa, dyskretnie podkreślając figurę. Falbanki tworzą romantyczny look, który podkreślają również  małe, czarno-złote guziczki.

a-002 a-006

Krótki rękaw i nieco głębszy dekolt z tyłu nadają jej lekki charakter. Dzięki temu jest praktyczna, ponieważ  jest sukienką zarówno letnią jak też popołudniową czy wizytową jesienią czy zimą.

a-007 a-008 a-003

Świetnie wygląda zestawiona z klapkami, trampkami i sandałami podkreślając jej styl street lub pantoflami o charakterze wizytowym, które zmienią ją w jednej chwili w wyszukany strój wizytowy. Na tej zmianie właśnie polega jej praktyczność i wielofunkcyjność.

a-009 a-010

Jeśli chcesz zrobić wrażenie na swoim mężczyźnie, to ubierając ją, możesz być pewna efektu WOW..

Oczywiście jest niepowtarzalna, w jednym egzemplarzu…

cena: 750 zł

rozmiar S / M
sukienka w jednym egzemplarzu

Szala fashion 

PKO BP 33 1020 3176 0000 5802 0227 2128

1.Wyślij zamówienie na info@josz.pl określając rodzaj ubrania i podając jego cenę

2. Przelej pieniądze na konto a Twoje ubranie zostanie wysłane w ciągu 24 godzin od ich wpłynięcia.

kontakt – sprzedaż: 501 018 095, info@josz.pl

   

Zerknij na moją drugą stronę - jolaszala.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *