Torby skórzane Jola Szala

Większość kobiet kocha torby, widzi w nich przedmiot praktyczny, ale nie tylko… torba to również ważne uzupełnienie ubioru i nasza przyjaciółka, powiernica, w której chowamy to, co potrzebne, a także nasze skarby, talizmany i tajemnice.

e-005e-004d-007d-004d-003

W tej torbie jest miejsce na jedno i drugie.

Klucze, których ciągle szukamy, przyczepione są do skórzanej taśmy, osobne kieszonki mieszczą dwa telefony komórkowe, a zamknięta na suwak kieszonka, na to co każdej z nas potrzeba, np. na banknoty, których nie chcemy trzymać w portfelu. W środku, jest również przyczepiona do drugiej taśmy skórzanej kosmetyczka, uszyta z pięknej żakardowej tkaniny. f-020f-019f-018f-017f016f-015f-021f-013

Torba zapięta jest na wewnętrzne magnesy, żeby zamykały a jednak dyskretnie. Cytat wytłoczony na skórze oraz imię i nazwisko projektantki to niezwykle efektowne i oryginale detale podkreślające nietypowy styl. No i piękna podszewka w środku. Właściwie nie wypada pisać, że to podszewka a szlachetny materiał, najczęściej tafta, żakard lub jedwab, które wykańczają całość.

b-005b-002b-004a-009a-008a-006

Ozdobą są również broszki, które poza torbami sygnowanymi nazwiskiem – Jola Szala, znajdują się w kolekcji topowych, światowych marek. Pozostało do opisania jeszcze to, co najbardziej widać… design, nowoczesny, klasyczny a jednak z tym „czymś”, co wyróżnia te torby spośród innych. Wiemy, sprawdziliśmy to, że za nimi oglądają się też mężczyźni. To jest miłe i znaczące.

g-001g-003h-001H-005a-007h-004h-003h-002

Długie, spektakularne frędzle nadają ciekawy look, są znakiem rozpoznawczym toreb Joli. Jakość skór jest gwarantowana, większość szyta jest z tych, z których szyje się dla Hermesa. Torba zaprojektowana przez – Jola Szala jest odpowiedzią na bylejakość, tandetę, która w dużej mierze wyparła jakość. Ona jest luksusowa w każdym calu. I takim kobietom jest dedykowana.

c-002c-005

Adresowana jest również do tej części społeczeństwa, która zdaje sobie sprawę, że sztuczne skóry są zakałą i w żadnym razie nie można nazywać ich ekologicznymi skoro rozkładają się w ziemi aż setki lat.

A więc eleganckie, ceniące jakość i dobry styl – kobiety… te torby powinny znaleźć się w Waszej szafie.

Zerknij na moją drugą stronę - jolaszala.com

4 przemyślenia nt. „Torby skórzane Jola Szala

 1. Dla mnie torba jest elementem biżuterii. Pani torby, Pani Jolu, ze względu na szlachetne materiały i ciekawy design spełniają tę rolę.

  1. Zanim zaczęłam projektować torby wiedzialam, że powinny być one składową stylizacji, która wspólgra z moją marką. Cieszę się, że panie, które interesują się torbami mówią, że patrząc na nie wiedzą, że są to torby projektowane przeze mnie. To duża sprawa i przyjemność dla mnie.
   Dziękuję Pani Izo za komentarz i Pani refleksję.

 2. Dzień dobry.Jestem zainteresowana zakupem tej pięknej torby w kolorze czarnym. Jaka jest cena tego cudeńka i w jaki sposób mogę ją zakupić.Pozdrawiam Dorota Missa.

  1. Dzień dobry,
   Czarna torba w tym fasonie jest dostępna (jedna sztuka) Cena 1500 zł Jeśli chce ją Pani kupić to podamy nr konta, na które należy wpłacić pieniądze a my po wpłynięciu wpłaty wyślemy natychmiast torbę pod wskazany adres.
   Z pozdrowieniami
   Jola Szala

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *