Co to jest to „COŚ”?…

Ubranie, które dobrze ubiera, to właściwy rozmiar, kolorystyka i proporcje. Są to niezwykle ważne czynniki, które stanowi wiedzę podstawową. Wbrew pozorom nie każdy wie, jakie parametry posiadają jego spodnie, marynarka czy koszula. Bez tej wiedzy nie da się precyzyjnie dobrać ubrania do sylwetki.
Jednak to nie wszystko…

Często zastanawiamy się dlaczego jedni w swoich ubraniach wyglądają interesująco, ciekawie wyróżniają się, przyciągają wzrok, zbierają pochlebne opinie, a na innych nie zwraca się uwagi, choć często mają na sobie ubranie z wysokiej designerskiej półki, za które zapłacili krocie?…

Od czego zależy to, że na jednym kurtka z asymetrycznym suwakiem i głęboko wszytymi kieszeniami prezentuje się wyjątkowo a na innym śmiesznie?…

Pytania te, często zostają bez odpowiedzi, a ich brak rekompensuje się tym „czymś” niewidocznym, nieuchwytnym, wyjątkowym.

Moim zdaniem sedno tkwi głębiej…
To „coś” to zbiór kilku elementów, które w swej istocie dają ten niezwykły efekt.

Popatrzcie na sesję, do udziału której JOSZ zaprosiła Gabrysia…
Tu nie ma maniery, sztuczności i pozy. Wszystkie ubrania leżą na nim jak ulał. Pod wieloma względami, o których powyżej.
On nie jest przebrany… Bawi się swetrem z golfem/ kapturem, podwiniętymi rękawami w marynarce, czapką, która zdjęta z głowy staje się kołnierzem. Świetnie czuje się w zestawieniach kolorystycznych, które są zgodne z jego upodobaniami i wyglądem Nie ma w tym gry ani żadnej pozy, których brak jest dowodem na współbrzmnienie ubrania, potrzeb i osobowości.

Po sesji, pijąc rozgrzewającą herbatę z goździkami i cynamonem rozmawialiśmy o różnych sprawach, wyglądu, również…

Na koniec naszego spotkania Gabryś powiedział: Lubię dobrze wyglądać, bo ubiór jest estetycznym stosunkiem do samego siebie.
Podpisuję się pod tym stwierdzeniem obiema rękami.

Polub fanpage JOSZ!

Pytania, konsultacje i zamówienie ubrań w pracowni w Lublinie, tel.: 501 018 095

Wszystkie zdjęcia z sesji znajdują się w galerii

z udziałem: Gabriel Menet – muzyk
foto: Dominika Szymanek

Zerknij na moją drugą stronę - jolaszala.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *