W mojej pracowni…

…odczarowuję przekonanie, że wszyscy projektanci ubierają wyłącznie modelki w rozmiarze 34. Dla mnie prawdziwymi modelkami są autentyczne kobiety, które chcą i powinny wyglądać atrakcyjnie. W każdej sytuacji…

post W mojej pracowni

Z największą przyjemnością projektuję ubrania i ubieram kobiety o różnym rozmiarze i wiem, że każda może wyglądać atrakcyjnie. Ponieważ mam długie doświadczenie zawodowe, potrafię dobrać fason ubrania w taki sposób, by wyglądać szczuplej, jeśli jest taka potrzeba.  Jestem praktyczna więc robiąc ubrania dla swoich klientek zawsze pamiętam, by jedno ubranie było często wykorzystywane. W dzisiejszym zabieganym świecie jest to pożądana konieczność.

Stawiam też wyraźny, praktyczny akcent – jedno ubranie, wiele możliwości… Przede wszystkim przez odpowiednio dobrane ubranie do sylwetki, potrzeb i osobowości. A również dodatki.

Podobnie rzecz się ma z mężczyznami, którzy przychodzą do mojej pracowni. Ubieram według ich potrzeb…

W pracowni są atrakcyjne materiały, z których można zamówić ubrania, ale też jest możliwość zrealizowania zamówień szczególnych, jeśli ktoś potrzebuje czegoś wyjątkowego.
Są również ubrania gotowe… gotowe do przymierzenia i kupienia. Jeśli jest taka potrzeba, to je na miejscu dopasowujemy do sylwetki.

I nikt nic nie musi… Nikt nie jest do czegoś zobowiązany, przychodząc do pracowni. Podobnie jak w sklepie, nie zawsze trzeba kupić.

Polub fanpage JOSZ!

Pytania, konsultacje i zamówienie ubrań w pracowni w Lublinie, tel.: 501 018 095

Zerknij na moją drugą stronę - jolaszala.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *