W nadmiarze ubrań łatwo się zgubić

W czasach ogromnej dostępności do produktów zachęcających nas, a czasem wręcz krzyczących, by je kupić, musimy mieć mnóstwo samodyscypliny i zdrowego rozsądku, by odmówić…

post W nadmiarze ubrań łatwo się zgubić

Nie da się przecież mieć wszystkiego… i dobrze, bo zawsze powinny być przedmioty dla każdego z nas niedostępne, takie, o jakich marzymy…

Ubrania również należą do sfery produktów dostępnych i niedostępnych z różnych powodów. Jeśli traktuje się ubranie wyłącznie w kategorii „odzienie”, nie ma specjalnego znaczenia, czy wybieramy to czy tamto ubranie. Ubieramy się wyłącznie po to, by nie być gołym. Inaczej sprawa wygląda, gdy zdajemy sobie sprawę, że ubiór jest częścią nas i reprezentuje nas, czy tego chcemy, czy nie. Wtedy podchodzimy do naszego wyglądu zupełnie inaczej…

Ale, żeby tak było, musimy zdawać sobie z tego sprawę i wiedzieć… sporo wiedzieć…

Przede wszystkim zastanowić się nad własną sylwetką, która w ogromnej części określa, jak każdy z nas powinien się ubierać, by dobrze wyglądać. Inaczej przecież wygląda osoba bardzo szczupła i wysoka niż niska i krępa a nawet gruba.

Druga sprawa… Styl życia… Osoba pracująca w korporacji i spędzająca w pracy minimum 10 godzin w ubraniu, które najczęściej jest zgodne z wymaganiami dress code, na pewno nie potrzebuje takich samych ubrań jak ktoś pracujący w agencji reklamowej, czy wykonujący wolny zawód. Czyli… posiadanie ubrań wiąże się z potrzebami codziennego dnia.

I wreszcie… osobowość… To, co nosi koleżanka czy kolega, nie musi być odpowiednie dla nas. Osoba dynamiczna, nastawiona na aktywny tryb życia rzadko nosi w ciągu dnia płaszcze do kostek, kapelusz czy lakierowane szpilki na niebotycznych obcasach. Dlatego właśnie komponując własną garderobę, te czynniki należy brać zawsze pod uwagę.

JOSZ jest marką typu casual/street, czyli proponujemy Wam ubrania, które wykorzystywane są najczęściej każdego dnia. Posiadają konkretny styl, dzięki któremu wszystko wzajemnie do siebie pasuje.

I nie chodzi nam o to, by podobać się wszystkim, bo nie jest to możliwe… Nie ma marki na świecie, która swym designem zachwyca każdego. JOSZ to ubrania ,ale też styl życia i filozofia, z którą systematycznie będziemy Was zapoznawać.

Jeśli nas polubicie, to będzie to dla nas wspaniała wiadomość, jeśli nie, zrozumiemy… Przecież my też nie wszystko i wszystkich lubimy.

Polub fanpage JOSZ!

Pytania, konsultacje i zamówienie ubrań w pracowni w Lublinie, tel.: 501 018 095

Zerknij na moją drugą stronę - jolaszala.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *